SIT5022AI-1BE-33S-290.000000X
SiTimeSiTime
SIT5022AI-1BE-33S-290.000000X Image
Imaginea poate fi reprezentată. Vedeți specificațiile pentru detalii despre produs.
Prezentarea produsului
Număr parc: SIT5022AI-1BE-33S-290.000000X
Producator / Marca: SiTime
Descrierea produsului OSC TCXO 290.0000MHZ LVPECL SMD
Foi de date: SIT5022AI-1BE-33S-290.000000X.pdf
Preț de referință (în dolari SUA)
1 pcs
10 pcs
50 pcs
100 pcs
  • Mesaj
Specificațiile SIT5022AI-1BE-33S-290.000000X
Număr parc SIT5022AI-1BE-33S-290.000000X Producător SiTime
Descriere OSC TCXO 290.0000MHZ LVPECL SMD Condiții libere de stare / stare RoHS Plumb fără RoHS / RoHS
cantitate valabila 6361 pcs Fișa cu date SIT5022AI-1BE-33S-290.000000X.pdf
Tensiune - Aprovizionare 3.3V Tip TCXO
Dimensiune / Dimensiune 0.126" L x 0.098" W (3.20mm x 2.50mm) Serie SiT5022
Evaluări - ambalare Original-Reel®
Pachet / Caz 6-SMD, No Lead producție LVPECL
Alte nume 1473-30186-6 Temperatura de Operare -40°C ~ 85°C
Tipul de montare Surface Mount Nivelul de sensibilitate la umiditate (MSL) 1 (Unlimited)
Condiții de stare fără plumb / stare RoHS Lead free / RoHS Compliant Înălțime - așezată (Max) 0.032" (0.80mm)
Funcţie Standby (Power Down) Frecvență Stabilitate ±5ppm
Frecvență 290MHz descriere detaliata 290MHz TCXO LVPECL Oscillator 3.3V Standby (Power Down) 6-SMD, No Lead
Curent - aprovizionare (Max) 69mA Curent - furnizare (dezactivare) (Max) 35mA