SIT5021AI-2DE-33VM100.000000T
SiTimeSiTime
SIT5021AI-2DE-33VM100.000000T Image
Imaginea poate fi reprezentată. Vedeți specificațiile pentru detalii despre produs.
Prezentarea produsului
Număr parc: SIT5021AI-2DE-33VM100.000000T
Producator / Marca: SiTime
Descrierea produsului OSC VCTCXO 100.0000MHZ LVDS SMD
Foi de date: SIT5021AI-2DE-33VM100.000000T.pdf
Preț de referință (în dolari SUA)
3000 pcs
  • Mesaj
Specificațiile SIT5021AI-2DE-33VM100.000000T
Număr parc SIT5021AI-2DE-33VM100.000000T Producător SiTime
Descriere OSC VCTCXO 100.0000MHZ LVDS SMD Condiții libere de stare / stare RoHS Plumb fără RoHS / RoHS
cantitate valabila 11633 pcs Fișa cu date SIT5021AI-2DE-33VM100.000000T.pdf
Tensiune - Aprovizionare 3.3V Tip VCTCXO
Dimensiune / Dimensiune 0.276" L x 0.197" W (7.00mm x 5.00mm) Serie SiT5021
Evaluări - ambalare Tape & Reel (TR)
Pachet / Caz 6-SMD, No Lead producție LVDS
Temperatura de Operare -40°C ~ 85°C Tipul de montare Surface Mount
Înălțime - așezată (Max) 0.039" (1.00mm) Funcţie -
Frecvență Stabilitate ±5ppm Frecvență 100MHz
descriere detaliata 100MHz VCTCXO LVDS Oscillator 3.3V 6-SMD, No Lead Curent - aprovizionare (Max) 55mA