SIT5021AI-2BE-33VQ200.000000Y
SiTimeSiTime
SIT5021AI-2BE-33VQ200.000000Y Image
Imaginea poate fi reprezentată. Vedeți specificațiile pentru detalii despre produs.
Prezentarea produsului
Număr parc: SIT5021AI-2BE-33VQ200.000000Y
Producator / Marca: SiTime
Descrierea produsului OSC VCTCXO 200.0000MHZ LVDS SMD
Foi de date: SIT5021AI-2BE-33VQ200.000000Y.pdf
Preț de referință (în dolari SUA)
1000 pcs
  • Mesaj
Specificațiile SIT5021AI-2BE-33VQ200.000000Y
Număr parc SIT5021AI-2BE-33VQ200.000000Y Producător SiTime
Descriere OSC VCTCXO 200.0000MHZ LVDS SMD Condiții libere de stare / stare RoHS Plumb fără RoHS / RoHS
cantitate valabila 8484 pcs Fișa cu date SIT5021AI-2BE-33VQ200.000000Y.pdf
Tensiune - Aprovizionare 3.3V Tip VCTCXO
Dimensiune / Dimensiune 0.126" L x 0.098" W (3.20mm x 2.50mm) Serie SiT5021
Evaluări - ambalare Tape & Reel (TR)
Pachet / Caz 6-SMD, No Lead producție LVDS
Temperatura de Operare -40°C ~ 85°C Tipul de montare Surface Mount
Înălțime - așezată (Max) 0.032" (0.80mm) Funcţie -
Frecvență Stabilitate ±5ppm Frecvență 200MHz
descriere detaliata 200MHz VCTCXO LVDS Oscillator 3.3V 6-SMD, No Lead Curent - aprovizionare (Max) 55mA