SIT5002AI-2E-33VQ-125.000000T
SiTimeSiTime
SIT5002AI-2E-33VQ-125.000000T Image
Imaginea poate fi reprezentată. Vedeți specificațiile pentru detalii despre produs.
Prezentarea produsului
Număr parc: SIT5002AI-2E-33VQ-125.000000T
Producator / Marca: SiTime
Descrierea produsului OSC XO 3.3V 125MHZ VC
Foi de date: SIT5002AI-2E-33VQ-125.000000T.pdf
Preț de referință (în dolari SUA)
3000 pcs
  • Mesaj
Specificațiile SIT5002AI-2E-33VQ-125.000000T
Număr parc SIT5002AI-2E-33VQ-125.000000T Producător SiTime
Descriere OSC XO 3.3V 125MHZ VC Condiții libere de stare / stare RoHS Plumb fără RoHS / RoHS
cantitate valabila 25841 pcs Fișa cu date SIT5002AI-2E-33VQ-125.000000T.pdf
Tip VCTCXO Dimensiune / Dimensiune 0.126" L x 0.098" W (3.20mm x 2.50mm)
Serie SiT5002 ambalare Tape & Reel (TR)
Pachet / Caz 4-SMD, No Lead Tipul de montare Surface Mount
Înălțime - așezată (Max) 0.032" (0.80mm) descriere detaliata VCTCXO Oscillator 4-SMD, No Lead