SIT5000AI-8E-33VQ-40.000000Y
SiTimeSiTime
SIT5000AI-8E-33VQ-40.000000Y Image
Imaginea poate fi reprezentată. Vedeți specificațiile pentru detalii despre produs.
Prezentarea produsului
Număr parc: SIT5000AI-8E-33VQ-40.000000Y
Producator / Marca: SiTime
Descrierea produsului OSC XO 3.3V 40MHZ VC
Foi de date: SIT5000AI-8E-33VQ-40.000000Y.pdf
Preț de referință (în dolari SUA)
1000 pcs
  • Mesaj
Specificațiile SIT5000AI-8E-33VQ-40.000000Y
Număr parc SIT5000AI-8E-33VQ-40.000000Y Producător SiTime
Descriere OSC XO 3.3V 40MHZ VC Condiții libere de stare / stare RoHS Plumb fără RoHS / RoHS
cantitate valabila 60528 pcs Fișa cu date SIT5000AI-8E-33VQ-40.000000Y.pdf
Tip VCTCXO Dimensiune / Dimensiune 0.276" L x 0.197" W (7.00mm x 5.00mm)
Serie SiT5000 ambalare Tape & Reel (TR)
Pachet / Caz 4-SMD, No Lead Tipul de montare Surface Mount
Înălțime - așezată (Max) 0.039" (1.00mm) descriere detaliata VCTCXO Oscillator 4-SMD, No Lead