SIT5000AI-8E-33N0-10.000000Y
SiTimeSiTime
SIT5000AI-8E-33N0-10.000000Y Image
Imaginea poate fi reprezentată. Vedeți specificațiile pentru detalii despre produs.
Prezentarea produsului
Număr parc: SIT5000AI-8E-33N0-10.000000Y
Producator / Marca: SiTime
Descrierea produsului OSC MEMS
Foi de date: SIT5000AI-8E-33N0-10.000000Y.pdf
Preț de referință (în dolari SUA)
1000 pcs
3000 pcs
  • Mesaj
Specificațiile SIT5000AI-8E-33N0-10.000000Y
Număr parc SIT5000AI-8E-33N0-10.000000Y Producător SiTime
Descriere OSC MEMS Condiții libere de stare / stare RoHS Plumb fără RoHS / RoHS
cantitate valabila 55145 pcs Fișa cu date SIT5000AI-8E-33N0-10.000000Y.pdf
Tensiune - Aprovizionare 3.3V Tip TCXO
Dimensiune / Dimensiune 0.276" L x 0.197" W (7.00mm x 5.00mm) Serie SiT5000
Evaluări - ambalare Tape & Reel (TR)
Pachet / Caz 4-SMD, No Lead producție LVCMOS
Alte nume 1473-31048-2 Temperatura de Operare -40°C ~ 85°C
Tipul de montare Surface Mount Nivelul de sensibilitate la umiditate (MSL) 1 (Unlimited)
Condiții de stare fără plumb / stare RoHS Lead free / RoHS Compliant Înălțime - așezată (Max) 0.039" (1.00mm)
Funcţie - Frecvență Stabilitate ±5ppm
Frecvență 10MHz descriere detaliata 10MHz TCXO LVCMOS Oscillator 3.3V 4-SMD, No Lead
Curent - aprovizionare (Max) 33mA Curent - furnizare (dezactivare) (Max) -