SIT5000AI-8E-28VQ-20.000000T
SiTimeSiTime
SIT5000AI-8E-28VQ-20.000000T Image
Imaginea poate fi reprezentată. Vedeți specificațiile pentru detalii despre produs.
Prezentarea produsului
Număr parc: SIT5000AI-8E-28VQ-20.000000T
Producator / Marca: SiTime
Descrierea produsului OSC XO 2.8V 20MHZ VC
Foi de date: SIT5000AI-8E-28VQ-20.000000T.pdf
Preț de referință (în dolari SUA)
3000 pcs
  • Mesaj
Specificațiile SIT5000AI-8E-28VQ-20.000000T
Număr parc SIT5000AI-8E-28VQ-20.000000T Producător SiTime
Descriere OSC XO 2.8V 20MHZ VC Condiții libere de stare / stare RoHS Plumb fără RoHS / RoHS
cantitate valabila 56928 pcs Fișa cu date SIT5000AI-8E-28VQ-20.000000T.pdf
Tip VCTCXO Dimensiune / Dimensiune 0.276" L x 0.197" W (7.00mm x 5.00mm)
Serie SiT5000 ambalare Tape & Reel (TR)
Pachet / Caz 4-SMD, No Lead Tipul de montare Surface Mount
Înălțime - așezată (Max) 0.039" (1.00mm) descriere detaliata VCTCXO Oscillator 4-SMD, No Lead