SIT5000AI-2E-33N0-40.000000Y
SiTimeSiTime
SIT5000AI-2E-33N0-40.000000Y Image
Imaginea poate fi reprezentată. Vedeți specificațiile pentru detalii despre produs.
Prezentarea produsului
Număr parc: SIT5000AI-2E-33N0-40.000000Y
Producator / Marca: SiTime
Descrierea produsului OSC XO 3.3V 40MHZ NC
Foi de date: SIT5000AI-2E-33N0-40.000000Y.pdf
Preț de referință (în dolari SUA)
1000 pcs
  • Mesaj
Specificațiile SIT5000AI-2E-33N0-40.000000Y
Număr parc SIT5000AI-2E-33N0-40.000000Y Producător SiTime
Descriere OSC XO 3.3V 40MHZ NC Condiții libere de stare / stare RoHS Plumb fără RoHS / RoHS
cantitate valabila 58034 pcs Fișa cu date SIT5000AI-2E-33N0-40.000000Y.pdf
Tip TCXO Dimensiune / Dimensiune 0.126" L x 0.098" W (3.20mm x 2.50mm)
Serie SiT5000 ambalare Tape & Reel (TR)
Pachet / Caz 4-SMD, No Lead Tipul de montare Surface Mount
Înălțime - așezată (Max) 0.032" (0.80mm) descriere detaliata TCXO Oscillator 4-SMD, No Lead