SIT3907AI-2F-25NH-50.000000T
SiTimeSiTime
SIT3907AI-2F-25NH-50.000000T Image
Imaginea poate fi reprezentată. Vedeți specificațiile pentru detalii despre produs.
Prezentarea produsului
Număr parc: SIT3907AI-2F-25NH-50.000000T
Producator / Marca: SiTime
Descrierea produsului OSC DCXO 50.0000MHZ LVCMOS LVTTL
Foi de date: SIT3907AI-2F-25NH-50.000000T.pdf
Preț de referință (în dolari SUA)
3000 pcs
  • Mesaj
Specificațiile SIT3907AI-2F-25NH-50.000000T
Număr parc SIT3907AI-2F-25NH-50.000000T Producător SiTime
Descriere OSC DCXO 50.0000MHZ LVCMOS LVTTL Condiții libere de stare / stare RoHS Plumb fără RoHS / RoHS
cantitate valabila 12840 pcs Fișa cu date SIT3907AI-2F-25NH-50.000000T.pdf
Tensiune - Aprovizionare 2.5V Tip DCXO
Dimensiune / Dimensiune 0.126" L x 0.098" W (3.20mm x 2.50mm) Serie SiT3907
Evaluări - ambalare Tape & Reel (TR)
Pachet / Caz 4-SMD, No Lead producție LVCMOS, LVTTL
Temperatura de Operare -40°C ~ 85°C Tipul de montare Surface Mount
Înălțime - așezată (Max) 0.032" (0.80mm) Funcţie -
Frecvență Stabilitate ±10ppm Frecvență 50MHz
descriere detaliata 50MHz DCXO LVCMOS, LVTTL Oscillator 2.5V 4-SMD, No Lead Curent - aprovizionare (Max) 34mA