SIT3907AI-2F-18NE-2.000000Y
SiTimeSiTime
SIT3907AI-2F-18NE-2.000000Y Image
Imaginea poate fi reprezentată. Vedeți specificațiile pentru detalii despre produs.
Prezentarea produsului
Număr parc: SIT3907AI-2F-18NE-2.000000Y
Producator / Marca: SiTime
Descrierea produsului OSC DCXO 2.0000MHZ LVCMOS LVTTL
Foi de date: SIT3907AI-2F-18NE-2.000000Y.pdf
Preț de referință (în dolari SUA)
1000 pcs
  • Mesaj
Specificațiile SIT3907AI-2F-18NE-2.000000Y
Număr parc SIT3907AI-2F-18NE-2.000000Y Producător SiTime
Descriere OSC DCXO 2.0000MHZ LVCMOS LVTTL Condiții libere de stare / stare RoHS Plumb fără RoHS / RoHS
cantitate valabila 12148 pcs Fișa cu date SIT3907AI-2F-18NE-2.000000Y.pdf
Tensiune - Aprovizionare 1.8V Tip DCXO
Dimensiune / Dimensiune 0.126" L x 0.098" W (3.20mm x 2.50mm) Serie SiT3907
Evaluări - ambalare Tape & Reel (TR)
Pachet / Caz 4-SMD, No Lead producție LVCMOS, LVTTL
Temperatura de Operare -40°C ~ 85°C Tipul de montare Surface Mount
Înălțime - așezată (Max) 0.032" (0.80mm) Funcţie -
Frecvență Stabilitate ±10ppm Frecvență 2MHz
descriere detaliata 2MHz DCXO LVCMOS, LVTTL Oscillator 1.8V 4-SMD, No Lead Curent - aprovizionare (Max) 34mA