SIT3907AC-CF-33NZ-40.000000Y
SiTimeSiTime
SIT3907AC-CF-33NZ-40.000000Y Image
Imaginea poate fi reprezentată. Vedeți specificațiile pentru detalii despre produs.
Prezentarea produsului
Număr parc: SIT3907AC-CF-33NZ-40.000000Y
Producator / Marca: SiTime
Descrierea produsului OSC DCXO 40.0000MHZ LVCMOS LVTTL
Foi de date: SIT3907AC-CF-33NZ-40.000000Y.pdf
Preț de referință (în dolari SUA)
1 pcs
10 pcs
50 pcs
100 pcs
500 pcs
  • Mesaj
Specificațiile SIT3907AC-CF-33NZ-40.000000Y
Număr parc SIT3907AC-CF-33NZ-40.000000Y Producător SiTime
Descriere OSC DCXO 40.0000MHZ LVCMOS LVTTL Condiții libere de stare / stare RoHS Plumb fără RoHS / RoHS
cantitate valabila 10672 pcs Fișa cu date SIT3907AC-CF-33NZ-40.000000Y.pdf
Tensiune - Aprovizionare 3.3V Tip DCXO
Dimensiune / Dimensiune 0.197" L x 0.126" W (5.00mm x 3.20mm) Serie SiT3907
Evaluări - ambalare Cut Tape (CT)
Pachet / Caz 6-SMD, No Lead producție LVCMOS, LVTTL
Alte nume SIT3907AC-CF-33NZ-40.000000YCT Temperatura de Operare -20°C ~ 70°C
Tipul de montare Surface Mount Nivelul de sensibilitate la umiditate (MSL) 1 (Unlimited)
Condiții de stare fără plumb / stare RoHS Lead free / RoHS Compliant Înălțime - așezată (Max) 0.032" (0.80mm)
Funcţie - Frecvență Stabilitate ±10ppm
Frecvență 40MHz descriere detaliata 40MHz DCXO LVCMOS, LVTTL Oscillator 3.3V 6-SMD, No Lead
Curent - aprovizionare (Max) 34mA Curent - furnizare (dezactivare) (Max) -