SIT3907AC-CF-33NM-100.000000T
SiTimeSiTime
SIT3907AC-CF-33NM-100.000000T Image
Imaginea poate fi reprezentată. Vedeți specificațiile pentru detalii despre produs.
Prezentarea produsului
Număr parc: SIT3907AC-CF-33NM-100.000000T
Producator / Marca: SiTime
Descrierea produsului OSC DCXO 100.0000MHZ LVCMOS TTL
Foi de date: SIT3907AC-CF-33NM-100.000000T.pdf
Preț de referință (în dolari SUA)
3000 pcs
  • Mesaj
Specificațiile SIT3907AC-CF-33NM-100.000000T
Număr parc SIT3907AC-CF-33NM-100.000000T Producător SiTime
Descriere OSC DCXO 100.0000MHZ LVCMOS TTL Condiții libere de stare / stare RoHS Plumb fără RoHS / RoHS
cantitate valabila 8813 pcs Fișa cu date SIT3907AC-CF-33NM-100.000000T.pdf
Tensiune - Aprovizionare 3.3V Tip DCXO
Dimensiune / Dimensiune 0.197" L x 0.126" W (5.00mm x 3.20mm) Serie SiT3907
Evaluări - ambalare Tape & Reel (TR)
Pachet / Caz 6-SMD, No Lead producție LVCMOS, LVTTL
Temperatura de Operare -20°C ~ 70°C Tipul de montare Surface Mount
Înălțime - așezată (Max) 0.032" (0.80mm) Funcţie -
Frecvență Stabilitate ±10ppm Frecvență 100MHz
descriere detaliata 100MHz DCXO LVCMOS, LVTTL Oscillator 3.3V 6-SMD, No Lead Curent - aprovizionare (Max) 34mA