SIT3907AC-22-25NH-24.000000Y
SiTimeSiTime
SIT3907AC-22-25NH-24.000000Y Image
Imaginea poate fi reprezentată. Vedeți specificațiile pentru detalii despre produs.
Prezentarea produsului
Număr parc: SIT3907AC-22-25NH-24.000000Y
Producator / Marca: SiTime
Descrierea produsului OSC DCXO 24.0000MHZ LVCMOS LVTTL
Foi de date: SIT3907AC-22-25NH-24.000000Y.pdf
Preț de referință (în dolari SUA)
1000 pcs
  • Mesaj
Specificațiile SIT3907AC-22-25NH-24.000000Y
Număr parc SIT3907AC-22-25NH-24.000000Y Producător SiTime
Descriere OSC DCXO 24.0000MHZ LVCMOS LVTTL Condiții libere de stare / stare RoHS Plumb fără RoHS / RoHS
cantitate valabila 20719 pcs Fișa cu date SIT3907AC-22-25NH-24.000000Y.pdf
Tensiune - Aprovizionare 2.5V Tip DCXO
Dimensiune / Dimensiune 0.126" L x 0.098" W (3.20mm x 2.50mm) Serie SiT3907
Evaluări - ambalare Tape & Reel (TR)
Pachet / Caz 4-SMD, No Lead producție LVCMOS, LVTTL
Alte nume SIT3907AC-22-25NH-24.00000Y
SIT3907AC-22-25NH-24.00000Y-ND
Temperatura de Operare -20°C ~ 70°C
Tipul de montare Surface Mount Nivelul de sensibilitate la umiditate (MSL) 1 (Unlimited)
Condiții de stare fără plumb / stare RoHS Lead free / RoHS Compliant Înălțime - așezată (Max) 0.032" (0.80mm)
Funcţie - Frecvență Stabilitate ±25ppm
Frecvență 24MHz descriere detaliata 24MHz DCXO LVCMOS, LVTTL Oscillator 2.5V 4-SMD, No Lead
Curent - aprovizionare (Max) 34mA Curent - furnizare (dezactivare) (Max) -