SIT3822AI-1D3-33EH614.000000T
SiTimeSiTime
SIT3822AI-1D3-33EH614.000000T Image
Imaginea poate fi reprezentată. Vedeți specificațiile pentru detalii despre produs.
Prezentarea produsului
Număr parc: SIT3822AI-1D3-33EH614.000000T
Producator / Marca: SiTime
Descrierea produsului OSC VCXO 614.0000MHZ LVPECL SMD
Foi de date: SIT3822AI-1D3-33EH614.000000T.pdf
Preț de referință (în dolari SUA)
3000 pcs
  • Mesaj
Specificațiile SIT3822AI-1D3-33EH614.000000T
Număr parc SIT3822AI-1D3-33EH614.000000T Producător SiTime
Descriere OSC VCXO 614.0000MHZ LVPECL SMD Condiții libere de stare / stare RoHS Plumb fără RoHS / RoHS
cantitate valabila 3150 pcs Fișa cu date SIT3822AI-1D3-33EH614.000000T.pdf
Tensiune - Aprovizionare 3.3V Tip VCXO
Dimensiune / Dimensiune 0.276" L x 0.197" W (7.00mm x 5.00mm) Serie SiT3822
Evaluări - ambalare Tape & Reel (TR)
Pachet / Caz 6-SMD, No Lead producție LVPECL
Temperatura de Operare -40°C ~ 85°C Tipul de montare Surface Mount
Înălțime - așezată (Max) 0.039" (1.00mm) Funcţie Enable/Disable
Frecvență Stabilitate ±50ppm Frecvență 614MHz
descriere detaliata 614MHz VCXO LVPECL Oscillator 3.3V Enable/Disable 6-SMD, No Lead Curent - aprovizionare (Max) 69mA
Curent - furnizare (dezactivare) (Max) 35mA Rezonator de bază MEMS
Punctul de tragere absolut (APR) ±145ppm