SIT3822AC-1D-25EG
SiTimeSiTime
SIT3822AC-1D-25EG Image
Imaginea poate fi reprezentată. Vedeți specificațiile pentru detalii despre produs.
Prezentarea produsului
Număr parc: SIT3822AC-1D-25EG
Producator / Marca: SiTime
Descrierea produsului OSC PROG LVPECL 2.5V EN/DS SMD
Foi de date: 1.SIT3822AC-1D-25EG.pdf2.SIT3822AC-1D-25EG.pdf
Preț de referință (în dolari SUA)
1 pcs
10 pcs
50 pcs
100 pcs
500 pcs
  • Mesaj
Specificațiile SIT3822AC-1D-25EG
Număr parc SIT3822AC-1D-25EG Producător SiTime
Descriere OSC PROG LVPECL 2.5V EN/DS SMD Condiții libere de stare / stare RoHS Plumb fără RoHS / RoHS
cantitate valabila 4196 pcs Fișa cu date 1.SIT3822AC-1D-25EG.pdf2.SIT3822AC-1D-25EG.pdf
Tensiune - Aprovizionare 2.5V Tip VCXO
Spread Spectrum Bandwidth - Dimensiune / Dimensiune 0.276" L x 0.197" W (7.00mm x 5.00mm)
Serie SiT3822 Evaluări -
Tip programabil Programmed by Digi-Key (Enter your frequency in Web Order Notes) ambalare Bulk
Pachet / Caz 6-SMD, No Lead producție LVPECL
Temperatura de Operare -20°C ~ 70°C Tipul de montare Surface Mount
Înălţime 0.039" (1.00mm) Funcţie Enable/Disable
Frecvență Stabilitate (Total) - Frecvență Stabilitate ±10ppm
descriere detaliata VCXO LVPECL 220MHz ~ 625MHz Programmable Oscillator 2.5V Enable/Disable 6-SMD, No Lead Curent - aprovizionare (Max) 69mA
Curent - furnizare (dezactivare) (Max) 35mA Rezonator de bază MEMS
Interval de frecvență disponibil 220MHz ~ 625MHz