SIT3821AI-2D-33EZ
SiTimeSiTime
SIT3821AI-2D-33EZ Image
Imaginea poate fi reprezentată. Vedeți specificațiile pentru detalii despre produs.
Prezentarea produsului
Număr parc: SIT3821AI-2D-33EZ
Producator / Marca: SiTime
Descrierea produsului OSC PROG LVDS 3.3V 10PPM EN/DS
Foi de date: 1.SIT3821AI-2D-33EZ.pdf2.SIT3821AI-2D-33EZ.pdf
  • Mesaj
Specificațiile SIT3821AI-2D-33EZ
Număr parc SIT3821AI-2D-33EZ Producător SiTime
Descriere OSC PROG LVDS 3.3V 10PPM EN/DS Condiții libere de stare / stare RoHS Plumb fără RoHS / RoHS
cantitate valabila 4364 pcs Fișa cu date 1.SIT3821AI-2D-33EZ.pdf2.SIT3821AI-2D-33EZ.pdf
Tensiune - Aprovizionare 3.3V Tip VCXO
Spread Spectrum Bandwidth - Dimensiune / Dimensiune 0.276" L x 0.197" W (7.00mm x 5.00mm)
Serie SiT3821 Evaluări -
Tip programabil Programmed by Digi-Key (Enter your frequency in Web Order Notes) ambalare Bulk
Pachet / Caz 6-SMD, No Lead producție LVDS
Temperatura de Operare -40°C ~ 85°C Tipul de montare Surface Mount
Înălţime 0.039" (1.00mm) Funcţie Enable/Disable
Frecvență Stabilitate (Total) - Frecvență Stabilitate ±10ppm
descriere detaliata VCXO LVDS 1MHz ~ 220MHz Programmable Oscillator 3.3V Enable/Disable 6-SMD, No Lead Curent - aprovizionare (Max) 55mA
Curent - furnizare (dezactivare) (Max) 35mA Rezonator de bază MEMS
Interval de frecvență disponibil 1MHz ~ 220MHz