SIT3821AI-2B-25NE
SiTimeSiTime
SIT3821AI-2B-25NE Image
Imaginea poate fi reprezentată. Vedeți specificațiile pentru detalii despre produs.
Prezentarea produsului
Număr parc: SIT3821AI-2B-25NE
Producator / Marca: SiTime
Descrierea produsului OSC PROG LVDS 2.5V 10PPM SMD
Foi de date: 1.SIT3821AI-2B-25NE.pdf2.SIT3821AI-2B-25NE.pdf
  • Mesaj
Specificațiile SIT3821AI-2B-25NE
Număr parc SIT3821AI-2B-25NE Producător SiTime
Descriere OSC PROG LVDS 2.5V 10PPM SMD Condiții libere de stare / stare RoHS Plumb fără RoHS / RoHS
cantitate valabila 3219 pcs Fișa cu date 1.SIT3821AI-2B-25NE.pdf2.SIT3821AI-2B-25NE.pdf
Tensiune - Aprovizionare 2.5V Tip VCXO
Spread Spectrum Bandwidth - Dimensiune / Dimensiune 0.126" L x 0.098" W (3.20mm x 2.50mm)
Serie SiT3821 Evaluări -
Tip programabil Programmed by Digi-Key (Enter your frequency in Web Order Notes) ambalare Bulk
Pachet / Caz 6-SMD, No Lead producție LVDS
Temperatura de Operare -40°C ~ 85°C Tipul de montare Surface Mount
Înălţime 0.031" (0.79mm) Funcţie -
Frecvență Stabilitate (Total) - Frecvență Stabilitate ±10ppm
descriere detaliata VCXO LVDS 1MHz ~ 220MHz Programmable Oscillator 2.5V 6-SMD, No Lead Curent - aprovizionare (Max) 55mA
Rezonator de bază MEMS Interval de frecvență disponibil 1MHz ~ 220MHz