SIT3821AI-1D-33NE
SiTIMESiTIME
SIT3821AI-1D-33NE Image
Imaginea poate fi reprezentată. Vedeți specificațiile pentru detalii despre produs.
Prezentarea produsului
Număr parc: SIT3821AI-1D-33NE
Producator / Marca: SiTime
Descrierea produsului OSC PROG LVPECL 3.3V 10PPM SMD
Foi de date: 1.SIT3821AI-1D-33NE.pdf2.SIT3821AI-1D-33NE.pdf
Preț de referință (în dolari SUA)
1 pcs
10 pcs
50 pcs
100 pcs
500 pcs
  • Mesaj
Specificațiile SIT3821AI-1D-33NE
Număr parc SIT3821AI-1D-33NE Producător SiTIME
Descriere OSC PROG LVPECL 3.3V 10PPM SMD Condiții libere de stare / stare RoHS Plumb fără RoHS / RoHS
cantitate valabila 3872 pcs Fișa cu date 1.SIT3821AI-1D-33NE.pdf2.SIT3821AI-1D-33NE.pdf
Tip MEMS VCXO Spread Spectrum Bandwidth -
Dimensiune / Dimensiune 0.276" L x 0.197" W (7.00mm x 5.00mm) Shell Style 3.3V
Serie SiT3821 Starea RoHS Bulk
Evaluări - Polarizare 6-SMD, No Lead
producție - Temperatura de Operare -40°C ~ 85°C
Tipul de montare Surface Mount Nivelul de sensibilitate la umiditate (MSL) 1 (Unlimited)
Codul producătorului SIT3821AI-1D-33NE Înălţime 0.039" (1.00mm)
Frecvența toleranței ±10ppm Frecvență Stabilitate (Total) 1MHz ~ 220MHz
Frecvență - ieșire 1 - Frecventa - Centrul -
Descriere extinsă 1MHz ~ 220MHz LVPECL MEMS VCXO Programmable Oscillator Surface Mount 3.3V 69mA Descriere OSC PROG LVPECL 3.3V 10PPM SMD
Curent - aprovizionare (Max) LVPECL Curent - furnizare (dezactivare) (Max) 69mA