SIT3821AI-1D-25NG
SiTIMESiTIME
SIT3821AI-1D-25NG Image
Imaginea poate fi reprezentată. Vedeți specificațiile pentru detalii despre produs.
Prezentarea produsului
Număr parc: SIT3821AI-1D-25NG
Producator / Marca: SiTime
Descrierea produsului OSC PROG LVPECL 2.5V 10PPM SMD
Foi de date: 1.SIT3821AI-1D-25NG.pdf2.SIT3821AI-1D-25NG.pdf
  • Mesaj
Specificațiile SIT3821AI-1D-25NG
Număr parc SIT3821AI-1D-25NG Producător SiTIME
Descriere OSC PROG LVPECL 2.5V 10PPM SMD Condiții libere de stare / stare RoHS Plumb fără RoHS / RoHS
cantitate valabila 4314 pcs Fișa cu date 1.SIT3821AI-1D-25NG.pdf2.SIT3821AI-1D-25NG.pdf
Tip MEMS VCXO Spread Spectrum Bandwidth -
Dimensiune / Dimensiune 0.276" L x 0.197" W (7.00mm x 5.00mm) Shell Style 2.5V
Serie SiT3821 Starea RoHS Bulk
Evaluări - Polarizare 6-SMD, No Lead
producție - Temperatura de Operare -40°C ~ 85°C
Tipul de montare Surface Mount Nivelul de sensibilitate la umiditate (MSL) 1 (Unlimited)
Codul producătorului SIT3821AI-1D-25NG Înălţime 0.039" (1.00mm)
Frecvența toleranței ±10ppm Frecvență Stabilitate (Total) 1MHz ~ 220MHz
Frecvență - ieșire 1 - Frecventa - Centrul -
Descriere extinsă 1MHz ~ 220MHz LVPECL MEMS VCXO Programmable Oscillator Surface Mount 2.5V 69mA Descriere OSC PROG LVPECL 2.5V 10PPM SMD
Curent - aprovizionare (Max) LVPECL Curent - furnizare (dezactivare) (Max) 69mA