SIT3821AC-2D2-33EE200.000000T
SiTimeSiTime
SIT3821AC-2D2-33EE200.000000T Image
Imaginea poate fi reprezentată. Vedeți specificațiile pentru detalii despre produs.
Prezentarea produsului
Număr parc: SIT3821AC-2D2-33EE200.000000T
Producator / Marca: SiTime
Descrierea produsului OSC VCXO 200.0000MHZ LVDS SMD
Foi de date: SIT3821AC-2D2-33EE200.000000T.pdf
Preț de referință (în dolari SUA)
3000 pcs
  • Mesaj
Specificațiile SIT3821AC-2D2-33EE200.000000T
Număr parc SIT3821AC-2D2-33EE200.000000T Producător SiTime
Descriere OSC VCXO 200.0000MHZ LVDS SMD Condiții libere de stare / stare RoHS Plumb fără RoHS / RoHS
cantitate valabila 6808 pcs Fișa cu date SIT3821AC-2D2-33EE200.000000T.pdf
Tensiune - Aprovizionare 3.3V Tip VCXO
Dimensiune / Dimensiune 0.276" L x 0.197" W (7.00mm x 5.00mm) Serie SiT3821
Evaluări - ambalare Tape & Reel (TR)
Pachet / Caz 6-SMD, No Lead producție LVDS
Temperatura de Operare -20°C ~ 70°C Tipul de montare Surface Mount
Înălțime - așezată (Max) 0.039" (1.00mm) Funcţie Enable/Disable
Frecvență Stabilitate ±25ppm Frecvență 200MHz
descriere detaliata 200MHz VCXO LVDS Oscillator 3.3V Enable/Disable 6-SMD, No Lead Curent - aprovizionare (Max) 55mA
Curent - furnizare (dezactivare) (Max) 35mA Rezonator de bază MEMS
Punctul de tragere absolut (APR) ±70ppm