SIT3821AC-2D-25NE
SiTIMESiTIME
SIT3821AC-2D-25NE Image
Imaginea poate fi reprezentată. Vedeți specificațiile pentru detalii despre produs.
Prezentarea produsului
Număr parc: SIT3821AC-2D-25NE
Producator / Marca: SiTime
Descrierea produsului OSC PROG LVDS 2.5V 10PPM SMD
Foi de date: 1.SIT3821AC-2D-25NE.pdf2.SIT3821AC-2D-25NE.pdf
  • Mesaj
Specificațiile SIT3821AC-2D-25NE
Număr parc SIT3821AC-2D-25NE Producător SiTIME
Descriere OSC PROG LVDS 2.5V 10PPM SMD Condiții libere de stare / stare RoHS Plumb fără RoHS / RoHS
cantitate valabila 4182 pcs Fișa cu date 1.SIT3821AC-2D-25NE.pdf2.SIT3821AC-2D-25NE.pdf
Tip MEMS VCXO Spread Spectrum Bandwidth -
Dimensiune / Dimensiune 0.276" L x 0.197" W (7.00mm x 5.00mm) Shell Style 2.5V
Serie SiT3821 Starea RoHS Bulk
Evaluări - Polarizare 6-SMD, No Lead
producție - Temperatura de Operare -20°C ~ 70°C
Tipul de montare Surface Mount Nivelul de sensibilitate la umiditate (MSL) 1 (Unlimited)
Codul producătorului SIT3821AC-2D-25NE Înălţime 0.039" (1.00mm)
Frecvența toleranței ±10ppm Frecvență Stabilitate (Total) 1MHz ~ 220MHz
Frecvență - ieșire 1 - Frecventa - Centrul -
Descriere extinsă 1MHz ~ 220MHz LVDS MEMS VCXO Programmable Oscillator Surface Mount 2.5V 55mA Descriere OSC PROG LVDS 2.5V 10PPM SMD
Curent - aprovizionare (Max) LVDS Curent - furnizare (dezactivare) (Max) 55mA