SIT3809AI-G-33EZ
SiTIMESiTIME
SIT3809AI-G-33EZ Image
Imaginea poate fi reprezentată. Vedeți specificațiile pentru detalii despre produs.
Prezentarea produsului
Număr parc: SIT3809AI-G-33EZ
Producator / Marca: SiTime
Descrierea produsului OSC PROG LVCMOS 3.3V EN/DS 10PPM
Foi de date: 1.SIT3809AI-G-33EZ.pdf2.SIT3809AI-G-33EZ.pdf
500 pcs
1000 pcs
  • Mesaj
Specificațiile SIT3809AI-G-33EZ
Număr parc SIT3809AI-G-33EZ Producător SiTIME
Descriere OSC PROG LVCMOS 3.3V EN/DS 10PPM Condiții libere de stare / stare RoHS Plumb fără RoHS / RoHS
cantitate valabila 6819 pcs Fișa cu date 1.SIT3809AI-G-33EZ.pdf2.SIT3809AI-G-33EZ.pdf
Tip MEMS VCXO Spread Spectrum Bandwidth -
Dimensiune / Dimensiune 0.106" L x 0.094" W (2.70mm x 2.40mm) Shell Style 3.3V
Serie SiT3809 Starea RoHS Bulk
Evaluări - Polarizare 4-SMD, No Lead
producție Enable/Disable Temperatura de Operare -40°C ~ 85°C
Tipul de montare Surface Mount Nivelul de sensibilitate la umiditate (MSL) 1 (Unlimited)
Codul producătorului SIT3809AI-G-33EZ Înălţime 0.031" (0.79mm)
Frecvența toleranței ±10ppm Frecvență Stabilitate (Total) 80MHz ~ 220MHz
Frecvență - ieșire 1 70µA Frecventa - Centrul -
Descriere extinsă 80MHz ~ 220MHz LVCMOS, LVTTL MEMS VCXO Programmable Oscillator Surface Mount 3.3V 36mA Enable/Disable Descriere OSC PROG LVCMOS 3.3V EN/DS 10PPM
Curent - aprovizionare (Max) LVCMOS, LVTTL Curent - furnizare (dezactivare) (Max) 36mA