SIT3809AI-D2-33NE-96.000000T
SiTimeSiTime
SIT3809AI-D2-33NE-96.000000T Image
Imaginea poate fi reprezentată. Vedeți specificațiile pentru detalii despre produs.
Prezentarea produsului
Număr parc: SIT3809AI-D2-33NE-96.000000T
Producator / Marca: SiTime
Descrierea produsului OSC MEMS 96.0000MHZ LVCMOS SMD
Foi de date: SIT3809AI-D2-33NE-96.000000T.pdf
Preț de referință (în dolari SUA)
3000 pcs
  • Mesaj
Specificațiile SIT3809AI-D2-33NE-96.000000T
Număr parc SIT3809AI-D2-33NE-96.000000T Producător SiTime
Descriere OSC MEMS 96.0000MHZ LVCMOS SMD Condiții libere de stare / stare RoHS Plumb fără RoHS / RoHS
cantitate valabila 10433 pcs Fișa cu date SIT3809AI-D2-33NE-96.000000T.pdf
Tensiune - Aprovizionare 3.3V Tip VCXO
Dimensiune / Dimensiune 0.276" L x 0.197" W (7.00mm x 5.00mm) Serie SiT3809
Evaluări - ambalare Tape & Reel (TR)
Pachet / Caz 6-SMD, No Lead producție LVCMOS
Temperatura de Operare -40°C ~ 85°C Tipul de montare Surface Mount
Înălțime - așezată (Max) 0.039" (1.00mm) Funcţie -
Frecvență Stabilitate ±25ppm Frecvență 96MHz
descriere detaliata 96MHz VCXO LVCMOS Oscillator 3.3V 6-SMD, No Lead Curent - aprovizionare (Max) 36mA