SIT3809AI-D-28EB
SiTimeSiTime
SIT3809AI-D-28EB Image
Imaginea poate fi reprezentată. Vedeți specificațiile pentru detalii despre produs.
Prezentarea produsului
Număr parc: SIT3809AI-D-28EB
Producator / Marca: SiTime
Descrierea produsului OSC PROG LVCMOS 2.8V EN/DS 10PPM
Foi de date: 1.SIT3809AI-D-28EB.pdf2.SIT3809AI-D-28EB.pdf
Preț de referință (în dolari SUA)
1 pcs
10 pcs
50 pcs
100 pcs
500 pcs
  • Mesaj
Specificațiile SIT3809AI-D-28EB
Număr parc SIT3809AI-D-28EB Producător SiTime
Descriere OSC PROG LVCMOS 2.8V EN/DS 10PPM Condiții libere de stare / stare RoHS Plumb fără RoHS / RoHS
cantitate valabila 3395 pcs Fișa cu date 1.SIT3809AI-D-28EB.pdf2.SIT3809AI-D-28EB.pdf
Tensiune - Aprovizionare 2.8V Tip VCXO
Spread Spectrum Bandwidth - Dimensiune / Dimensiune 0.276" L x 0.197" W (7.00mm x 5.00mm)
Serie SiT3809 Evaluări -
Tip programabil Programmed by Digi-Key (Enter your frequency in Web Order Notes) ambalare Bulk
Pachet / Caz 6-SMD, No Lead producție LVCMOS, LVTTL
Temperatura de Operare -40°C ~ 85°C Tipul de montare Surface Mount
Înălţime 0.039" (1.00mm) Funcţie Enable/Disable
Frecvență Stabilitate (Total) - Frecvență Stabilitate ±10ppm
descriere detaliata VCXO LVCMOS, LVTTL 80MHz ~ 220MHz Programmable Oscillator 2.8V Enable/Disable 6-SMD, No Lead Curent - aprovizionare (Max) 36mA
Curent - furnizare (dezactivare) (Max) 70µA Rezonator de bază MEMS
Interval de frecvență disponibil 80MHz ~ 220MHz