SIT3809AI-CF-33EH-90.000000Y
SiTimeSiTime
SIT3809AI-CF-33EH-90.000000Y Image
Imaginea poate fi reprezentată. Vedeți specificațiile pentru detalii despre produs.
Prezentarea produsului
Număr parc: SIT3809AI-CF-33EH-90.000000Y
Producator / Marca: SiTime
Descrierea produsului OSC MEMS 90.0000MHZ LVCMOS SMD
Foi de date: SIT3809AI-CF-33EH-90.000000Y.pdf
Preț de referință (în dolari SUA)
1000 pcs
  • Mesaj
Specificațiile SIT3809AI-CF-33EH-90.000000Y
Număr parc SIT3809AI-CF-33EH-90.000000Y Producător SiTime
Descriere OSC MEMS 90.0000MHZ LVCMOS SMD Condiții libere de stare / stare RoHS Plumb fără RoHS / RoHS
cantitate valabila 7389 pcs Fișa cu date SIT3809AI-CF-33EH-90.000000Y.pdf
Tensiune - Aprovizionare 3.3V Tip VCXO
Dimensiune / Dimensiune 0.197" L x 0.126" W (5.00mm x 3.20mm) Serie SiT3809
Evaluări - ambalare Tape & Reel (TR)
Pachet / Caz 6-SMD, No Lead producție LVCMOS
Temperatura de Operare -40°C ~ 85°C Tipul de montare Surface Mount
Înălțime - așezată (Max) 0.032" (0.80mm) Funcţie Enable/Disable
Frecvență Stabilitate ±10ppm Frecvență 90MHz
descriere detaliata 90MHz VCXO LVCMOS Oscillator 3.3V Enable/Disable 6-SMD, No Lead Curent - aprovizionare (Max) 36mA