SIT3809AI-2-18SG
SiTimeSiTime
SIT3809AI-2-18SG Image
Imaginea poate fi reprezentată. Vedeți specificațiile pentru detalii despre produs.
Prezentarea produsului
Număr parc: SIT3809AI-2-18SG
Producator / Marca: SiTime
Descrierea produsului OSC PROG LVCMOS 1.8V 10PPM STBY
Foi de date: 1.SIT3809AI-2-18SG.pdf2.SIT3809AI-2-18SG.pdf
  • Mesaj
Specificațiile SIT3809AI-2-18SG
Număr parc SIT3809AI-2-18SG Producător SiTime
Descriere OSC PROG LVCMOS 1.8V 10PPM STBY Condiții libere de stare / stare RoHS Plumb fără RoHS / RoHS
cantitate valabila 4062 pcs Fișa cu date 1.SIT3809AI-2-18SG.pdf2.SIT3809AI-2-18SG.pdf
Tensiune - Aprovizionare 1.8V Tip VCXO
Spread Spectrum Bandwidth - Dimensiune / Dimensiune 0.126" L x 0.098" W (3.20mm x 2.50mm)
Serie SiT3809 Evaluări -
Tip programabil Programmed by Digi-Key (Enter your frequency in Web Order Notes) ambalare Bulk
Pachet / Caz 4-SMD, No Lead producție LVCMOS, LVTTL
Temperatura de Operare -40°C ~ 85°C Tipul de montare Surface Mount
Înălţime 0.031" (0.79mm) Funcţie Standby
Frecvență Stabilitate (Total) - Frecvență Stabilitate ±10ppm
descriere detaliata VCXO LVCMOS, LVTTL 80MHz ~ 220MHz Programmable Oscillator 1.8V Standby 4-SMD, No Lead Curent - aprovizionare (Max) 33mA
Curent - furnizare (dezactivare) (Max) 10µA Rezonator de bază MEMS
Interval de frecvență disponibil 80MHz ~ 220MHz