SIT3809AC-D-33NE
SiTimeSiTime
SIT3809AC-D-33NE Image
Imaginea poate fi reprezentată. Vedeți specificațiile pentru detalii despre produs.
Prezentarea produsului
Număr parc: SIT3809AC-D-33NE
Producator / Marca: SiTime
Descrierea produsului OSC PROG LVCMOS 3.3V 10PPM SMD
Foi de date: 1.SIT3809AC-D-33NE.pdf2.SIT3809AC-D-33NE.pdf
  • Mesaj
Specificațiile SIT3809AC-D-33NE
Număr parc SIT3809AC-D-33NE Producător SiTime
Descriere OSC PROG LVCMOS 3.3V 10PPM SMD Condiții libere de stare / stare RoHS Plumb fără RoHS / RoHS
cantitate valabila 3459 pcs Fișa cu date 1.SIT3809AC-D-33NE.pdf2.SIT3809AC-D-33NE.pdf
Tensiune - Aprovizionare 3.3V Tip VCXO
Spread Spectrum Bandwidth - Dimensiune / Dimensiune 0.276" L x 0.197" W (7.00mm x 5.00mm)
Serie SiT3809 Evaluări -
Tip programabil Programmed by Digi-Key (Enter your frequency in Web Order Notes) ambalare Bulk
Pachet / Caz 6-SMD, No Lead producție LVCMOS, LVTTL
Temperatura de Operare -20°C ~ 70°C Tipul de montare Surface Mount
Înălţime 0.039" (1.00mm) Funcţie -
Frecvență Stabilitate (Total) - Frecvență Stabilitate ±10ppm
descriere detaliata VCXO LVCMOS, LVTTL 80MHz ~ 220MHz Programmable Oscillator 3.3V 6-SMD, No Lead Curent - aprovizionare (Max) 36mA
Rezonator de bază MEMS Interval de frecvență disponibil 80MHz ~ 220MHz