SIT3809AC-2-28SX
SiTimeSiTime
SIT3809AC-2-28SX Image
Imaginea poate fi reprezentată. Vedeți specificațiile pentru detalii despre produs.
Prezentarea produsului
Număr parc: SIT3809AC-2-28SX
Producator / Marca: SiTime
Descrierea produsului OSC PROG LVCMOS 2.8V 10PPM STBY
Foi de date: 1.SIT3809AC-2-28SX.pdf2.SIT3809AC-2-28SX.pdf
Preț de referință (în dolari SUA)
1 pcs
10 pcs
50 pcs
100 pcs
500 pcs
  • Mesaj
Specificațiile SIT3809AC-2-28SX
Număr parc SIT3809AC-2-28SX Producător SiTime
Descriere OSC PROG LVCMOS 2.8V 10PPM STBY Condiții libere de stare / stare RoHS Plumb fără RoHS / RoHS
cantitate valabila 3908 pcs Fișa cu date 1.SIT3809AC-2-28SX.pdf2.SIT3809AC-2-28SX.pdf
Tensiune - Aprovizionare 2.8V Tip VCXO
Spread Spectrum Bandwidth - Dimensiune / Dimensiune 0.126" L x 0.098" W (3.20mm x 2.50mm)
Serie SiT3809 Evaluări -
Tip programabil Programmed by Digi-Key (Enter your frequency in Web Order Notes) ambalare Bulk
Pachet / Caz 4-SMD, No Lead producție LVCMOS, LVTTL
Temperatura de Operare -20°C ~ 70°C Tipul de montare Surface Mount
Înălţime 0.031" (0.79mm) Funcţie Standby
Frecvență Stabilitate (Total) - Frecvență Stabilitate ±10ppm
descriere detaliata VCXO LVCMOS, LVTTL 80MHz ~ 220MHz Programmable Oscillator 2.8V Standby 4-SMD, No Lead Curent - aprovizionare (Max) 36mA
Curent - furnizare (dezactivare) (Max) 70µA Rezonator de bază MEMS
Interval de frecvență disponibil 80MHz ~ 220MHz