SIT3808AI-D3-33SE-27.000000T
SiTimeSiTime
SIT3808AI-D3-33SE-27.000000T Image
Imaginea poate fi reprezentată. Vedeți specificațiile pentru detalii despre produs.
Prezentarea produsului
Număr parc: SIT3808AI-D3-33SE-27.000000T
Producator / Marca: SiTime
Descrierea produsului OSC MEMS VCXO 27.0000MHZ LVCMOS
Foi de date: 1.SIT3808AI-D3-33SE-27.000000T.pdf2.SIT3808AI-D3-33SE-27.000000T.pdf
Preț de referință (în dolari SUA)
3000 pcs
  • Mesaj
Specificațiile SIT3808AI-D3-33SE-27.000000T
Număr parc SIT3808AI-D3-33SE-27.000000T Producător SiTime
Descriere OSC MEMS VCXO 27.0000MHZ LVCMOS Condiții libere de stare / stare RoHS Plumb fără RoHS / RoHS
Tensiune - Aprovizionare 3.3V Tip VCXO
Dimensiune / Dimensiune 0.276" L x 0.197" W (7.00mm x 5.00mm) Serie SiT3808
Evaluări - ambalare Tape & Reel (TR)
Pachet / Caz 6-SMD, No Lead producție LVCMOS
Temperatura de Operare -40°C ~ 85°C Tipul de montare Surface Mount
Înălțime - așezată (Max) 0.039" (1.00mm) Funcţie Standby (Power Down)
Frecvență Stabilitate ±50ppm Frecvență 27MHz
descriere detaliata 27MHz VCXO LVCMOS Oscillator 3.3V Standby (Power Down) 6-SMD, No Lead Curent - aprovizionare (Max) 33mA