SIT3808AI-D3-33EE-25.000000Y
SiTimeSiTime
SIT3808AI-D3-33EE-25.000000Y Image
Imaginea poate fi reprezentată. Vedeți specificațiile pentru detalii despre produs.
Prezentarea produsului
Număr parc: SIT3808AI-D3-33EE-25.000000Y
Producator / Marca: SiTime
Descrierea produsului OSC MEMS VCXO 25.0000MHZ LVCMOS
Foi de date: 1.SIT3808AI-D3-33EE-25.000000Y.pdf2.SIT3808AI-D3-33EE-25.000000Y.pdf
  • Mesaj
Specificațiile SIT3808AI-D3-33EE-25.000000Y
Număr parc SIT3808AI-D3-33EE-25.000000Y Producător SiTime
Descriere OSC MEMS VCXO 25.0000MHZ LVCMOS Condiții libere de stare / stare RoHS Plumb fără RoHS / RoHS
Tensiune - Aprovizionare 3.3V Tip VCXO
Dimensiune / Dimensiune 0.276" L x 0.197" W (7.00mm x 5.00mm) Serie SiT3808
Evaluări - ambalare Tape & Reel (TR)
Pachet / Caz 6-SMD, No Lead producție LVCMOS
Alte nume SIT3808AI-D3-33EE-25.00000Y
SIT3808AI-D3-33EE-25.00000Y-ND
Temperatura de Operare -40°C ~ 85°C
Tipul de montare Surface Mount Nivelul de sensibilitate la umiditate (MSL) 1 (Unlimited)
Condiții de stare fără plumb / stare RoHS Lead free / RoHS Compliant Înălțime - așezată (Max) 0.039" (1.00mm)
Funcţie Enable/Disable Frecvență Stabilitate ±50ppm
Frecvență 25MHz descriere detaliata 25MHz VCXO LVCMOS Oscillator 3.3V Enable/Disable 6-SMD, No Lead
Curent - aprovizionare (Max) 33mA Curent - furnizare (dezactivare) (Max) 70µA