SIT3808AI-D-25SB
SiTIMESiTIME
SIT3808AI-D-25SB Image
Imaginea poate fi reprezentată. Vedeți specificațiile pentru detalii despre produs.
Prezentarea produsului
Număr parc: SIT3808AI-D-25SB
Producator / Marca: SiTime
Descrierea produsului OSC PROG LVCMOS 2.5V STBY 10PPM
Foi de date: 1.SIT3808AI-D-25SB.pdf2.SIT3808AI-D-25SB.pdf
Preț de referință (în dolari SUA)
1 pcs
10 pcs
50 pcs
100 pcs
500 pcs
1000 pcs
2500 pcs
  • Mesaj
Specificațiile SIT3808AI-D-25SB
Număr parc SIT3808AI-D-25SB Producător SiTIME
Descriere OSC PROG LVCMOS 2.5V STBY 10PPM Condiții libere de stare / stare RoHS Plumb fără RoHS / RoHS
cantitate valabila 12405 pcs Fișa cu date 1.SIT3808AI-D-25SB.pdf2.SIT3808AI-D-25SB.pdf
Tip MEMS VCXO Spread Spectrum Bandwidth -
Dimensiune / Dimensiune 0.276" L x 0.197" W (7.00mm x 5.00mm) Shell Style 2.5V
Serie SiT3808 Starea RoHS Bulk
Evaluări - Polarizare 6-SMD, No Lead
producție Standby Temperatura de Operare -40°C ~ 85°C
Tipul de montare Surface Mount Nivelul de sensibilitate la umiditate (MSL) 1 (Unlimited)
Codul producătorului SIT3808AI-D-25SB Înălţime 0.039" (1.00mm)
Frecvența toleranței ±10ppm Frecvență Stabilitate (Total) 1MHz ~ 80MHz
Frecvență - ieșire 1 70µA Frecventa - Centrul -
Descriere extinsă 1MHz ~ 80MHz LVCMOS, LVTTL MEMS VCXO Programmable Oscillator Surface Mount 2.5V 33mA Standby Descriere OSC PROG LVCMOS 2.5V STBY 10PPM
Curent - aprovizionare (Max) LVCMOS, LVTTL Curent - furnizare (dezactivare) (Max) 33mA