SIT3808AI-CF-33EH-45.000000Y
SiTimeSiTime
SIT3808AI-CF-33EH-45.000000Y Image
Imaginea poate fi reprezentată. Vedeți specificațiile pentru detalii despre produs.
Prezentarea produsului
Număr parc: SIT3808AI-CF-33EH-45.000000Y
Producator / Marca: SiTime
Descrierea produsului OSC MEMS VCXO 45.0000MHZ LVCMOS
Foi de date: 1.SIT3808AI-CF-33EH-45.000000Y.pdf2.SIT3808AI-CF-33EH-45.000000Y.pdf
  • Mesaj
Specificațiile SIT3808AI-CF-33EH-45.000000Y
Număr parc SIT3808AI-CF-33EH-45.000000Y Producător SiTime
Descriere OSC MEMS VCXO 45.0000MHZ LVCMOS Condiții libere de stare / stare RoHS Plumb fără RoHS / RoHS
Tensiune - Aprovizionare 3.3V Tip VCXO
Dimensiune / Dimensiune 0.197" L x 0.126" W (5.00mm x 3.20mm) Serie SiT3808
Evaluări - ambalare Tape & Reel (TR)
Pachet / Caz 6-SMD, No Lead producție LVCMOS
Temperatura de Operare -40°C ~ 85°C Tipul de montare Surface Mount
Înălțime - așezată (Max) 0.032" (0.80mm) Funcţie Enable/Disable
Frecvență Stabilitate ±10ppm Frecvență 45MHz
descriere detaliata 45MHz VCXO LVCMOS Oscillator 3.3V Enable/Disable 6-SMD, No Lead Curent - aprovizionare (Max) 33mA