SIT3808ACUD2-33EB-25.000000Y
SiTimeSiTime
SIT3808ACUD2-33EB-25.000000Y Image
Imaginea poate fi reprezentată. Vedeți specificațiile pentru detalii despre produs.
Prezentarea produsului
Număr parc: SIT3808ACUD2-33EB-25.000000Y
Producator / Marca: SiTime
Descrierea produsului OSC XO 3.3V 25MHZ OE
Foi de date: 1.SIT3808ACUD2-33EB-25.000000Y.pdf2.SIT3808ACUD2-33EB-25.000000Y.pdf
Preț de referință (în dolari SUA)
1000 pcs
  • Mesaj
Specificațiile SIT3808ACUD2-33EB-25.000000Y
Număr parc SIT3808ACUD2-33EB-25.000000Y Producător SiTime
Descriere OSC XO 3.3V 25MHZ OE Condiții libere de stare / stare RoHS Plumb fără RoHS / RoHS
Tensiune - Aprovizionare 3.3V Tip VCXO
Dimensiune / Dimensiune 0.276" L x 0.197" W (7.00mm x 5.00mm) Serie SiT3808
Evaluări - ambalare Tape & Reel (TR)
Pachet / Caz 6-SMD, No Lead producție LVCMOS
Temperatura de Operare -20°C ~ 70°C Tipul de montare Surface Mount
Înălțime - așezată (Max) 0.039" (1.00mm) Funcţie Enable/Disable
Frecvență Stabilitate ±25ppm Frecvență 25MHz
descriere detaliata 25MHz VCXO LVCMOS Oscillator 3.3V Enable/Disable 6-SMD, No Lead Curent - aprovizionare (Max) 33mA