SIT3807AI-G-25NB
SiTIMESiTIME
SIT3807AI-G-25NB Image
Imaginea poate fi reprezentată. Vedeți specificațiile pentru detalii despre produs.
Prezentarea produsului
Număr parc: SIT3807AI-G-25NB
Producator / Marca: SiTime
Descrierea produsului OSC PROG LVCMOS 2.5V 25PPM SMD
Foi de date: 1.SIT3807AI-G-25NB.pdf2.SIT3807AI-G-25NB.pdf
Preț de referință (în dolari SUA)
1 pcs
10 pcs
50 pcs
100 pcs
500 pcs
1000 pcs
2500 pcs
  • Mesaj
Specificațiile SIT3807AI-G-25NB
Număr parc SIT3807AI-G-25NB Producător SiTIME
Descriere OSC PROG LVCMOS 2.5V 25PPM SMD Condiții libere de stare / stare RoHS Plumb fără RoHS / RoHS
cantitate valabila 13743 pcs Fișa cu date 1.SIT3807AI-G-25NB.pdf2.SIT3807AI-G-25NB.pdf
Tip MEMS VCXO Spread Spectrum Bandwidth -
Dimensiune / Dimensiune 0.106" L x 0.094" W (2.70mm x 2.40mm) Shell Style 2.5V
Serie SiT3807 Starea RoHS Bulk
Evaluări - Polarizare 4-SMD, No Lead
producție - Temperatura de Operare -40°C ~ 85°C
Tipul de montare Surface Mount Nivelul de sensibilitate la umiditate (MSL) 1 (Unlimited)
Codul producătorului SIT3807AI-G-25NB Înălţime 0.031" (0.79mm)
Frecvența toleranței ±25ppm Frecvență Stabilitate (Total) 1.544MHz ~ 49.152MHz
Frecvență - ieșire 1 - Frecventa - Centrul -
Descriere extinsă 1.544MHz ~ 49.152MHz LVCMOS, LVTTL MEMS VCXO Programmable Oscillator Surface Mount 2.5V 33mA Descriere OSC PROG LVCMOS 2.5V 25PPM SMD
Curent - aprovizionare (Max) LVCMOS, LVTTL Curent - furnizare (dezactivare) (Max) 33mA