SIT3807AI-22-33NE-27.000000T
SiTimeSiTime
SIT3807AI-22-33NE-27.000000T Image
Imaginea poate fi reprezentată. Vedeți specificațiile pentru detalii despre produs.
Prezentarea produsului
Număr parc: SIT3807AI-22-33NE-27.000000T
Producator / Marca: SiTime
Descrierea produsului OSC MEMS 27.0000MHZ LVCMOS SMD
Foi de date: SIT3807AI-22-33NE-27.000000T.pdf
Preț de referință (în dolari SUA)
3000 pcs
  • Mesaj
Specificațiile SIT3807AI-22-33NE-27.000000T
Număr parc SIT3807AI-22-33NE-27.000000T Producător SiTime
Descriere OSC MEMS 27.0000MHZ LVCMOS SMD Condiții libere de stare / stare RoHS Plumb fără RoHS / RoHS
cantitate valabila 42951 pcs Fișa cu date SIT3807AI-22-33NE-27.000000T.pdf
Tensiune - Aprovizionare 3.3V Tip VCXO
Dimensiune / Dimensiune 0.126" L x 0.098" W (3.20mm x 2.50mm) Serie SiT3807