SIT3807AC-D2-33EB-27.000000T
SiTimeSiTime
SiTime
Imaginea poate fi reprezentată. Vedeți specificațiile pentru detalii despre produs.
Prezentarea produsului
Număr parc: SIT3807AC-D2-33EB-27.000000T
Producator / Marca: SiTime
Descrierea produsului OSC XO 3.3V 27MHZ OE
Foi de date: SIT3807AC-D2-33EB-27.000000T.pdf
Preț de referință (în dolari SUA)
3000 pcs
  • Mesaj
Specificațiile SIT3807AC-D2-33EB-27.000000T
Număr parc SIT3807AC-D2-33EB-27.000000T Producător SiTime
Descriere OSC XO 3.3V 27MHZ OE Condiții libere de stare / stare RoHS Plumb fără RoHS / RoHS
cantitate valabila 36827 pcs Fișa cu date SIT3807AC-D2-33EB-27.000000T.pdf
Tensiune - Aprovizionare 3.3V Tip VCXO
Dimensiune / Dimensiune 0.276" L x 0.197" W (7.00mm x 5.00mm) Serie SiT3807
Evaluări - ambalare Tape & Reel (TR)
Pachet / Caz 6-SMD, No Lead producție LVCMOS
Alte nume SIT3807AC-D2-33EB-27.00000T
SIT3807AC-D2-33EB-27.00000T-ND
Temperatura de Operare -20°C ~ 70°C
Tipul de montare Surface Mount Nivelul de sensibilitate la umiditate (MSL) 1 (Unlimited)
Condiții de stare fără plumb / stare RoHS Lead free / RoHS Compliant Înălțime - așezată (Max) 0.032" (0.80mm)
Funcţie Enable/Disable Frecvență Stabilitate ±25ppm
Frecvență 27MHz descriere detaliata 27MHz VCXO LVCMOS Oscillator 3.3V Enable/Disable 6-SMD, No Lead
Curent - aprovizionare (Max) 33mA Curent - furnizare (dezactivare) (Max) 70µA