SIT3807AC-D-33EM
SiTIMESiTIME
SIT3807AC-D-33EM Image
Imaginea poate fi reprezentată. Vedeți specificațiile pentru detalii despre produs.
Prezentarea produsului
Număr parc: SIT3807AC-D-33EM
Producator / Marca: SiTime
Descrierea produsului OSC PROG LVCMOS 3.3V EN/DS 25PPM
Foi de date: 1.SIT3807AC-D-33EM.pdf2.SIT3807AC-D-33EM.pdf
  • Mesaj
Specificațiile SIT3807AC-D-33EM
Număr parc SIT3807AC-D-33EM Producător SiTIME
Descriere OSC PROG LVCMOS 3.3V EN/DS 25PPM Condiții libere de stare / stare RoHS Plumb fără RoHS / RoHS
cantitate valabila 5522 pcs Fișa cu date 1.SIT3807AC-D-33EM.pdf2.SIT3807AC-D-33EM.pdf
Tip MEMS VCXO Spread Spectrum Bandwidth -
Dimensiune / Dimensiune 0.276" L x 0.197" W (7.00mm x 5.00mm) Shell Style 3.3V
Serie SiT3807 Starea RoHS Bulk
Evaluări - Polarizare 6-SMD, No Lead
producție Enable/Disable Temperatura de Operare -20°C ~ 70°C
Tipul de montare Surface Mount Nivelul de sensibilitate la umiditate (MSL) 1 (Unlimited)
Codul producătorului SIT3807AC-D-33EM Înălţime 0.039" (1.00mm)
Frecvența toleranței ±25ppm Frecvență Stabilitate (Total) 1.544MHz ~ 49.152MHz
Frecvență - ieșire 1 70µA Frecventa - Centrul -
Descriere extinsă 1.544MHz ~ 49.152MHz LVCMOS, LVTTL MEMS VCXO Programmable Oscillator Surface Mount 3.3V 33mA Enable/Disable Descriere OSC PROG LVCMOS 3.3V EN/DS 25PPM
Curent - aprovizionare (Max) LVCMOS, LVTTL Curent - furnizare (dezactivare) (Max) 33mA