SIT2025BMFS1-25N
SiTimeSiTime
SIT2025BMFS1-25N Image
Imaginea poate fi reprezentată. Vedeți specificațiile pentru detalii despre produs.
Prezentarea produsului
Număr parc: SIT2025BMFS1-25N
Producator / Marca: SiTime
Descrierea produsului OSC PROG LVCMOS 2.5V 20PPM SMD
Foi de date: SIT2025BMFS1-25N.pdf
  • Mesaj
Specificațiile SIT2025BMFS1-25N
Număr parc SIT2025BMFS1-25N Producător SiTime
Descriere OSC PROG LVCMOS 2.5V 20PPM SMD Condiții libere de stare / stare RoHS Plumb fără RoHS / RoHS
cantitate valabila 6070 pcs Fișa cu date SIT2025BMFS1-25N.pdf
Tensiune - Aprovizionare 2.5V Tip XO (Standard)
Spread Spectrum Bandwidth - Dimensiune / Dimensiune 0.114" L x 0.063" W (2.90mm x 1.60mm)
Serie SIT2025B Evaluări AEC-Q100
Tip programabil Programmed by Digi-Key (Enter your frequency in Web Order Notes) ambalare Bulk
Pachet / Caz SC-74A, SOT-753 producție LVCMOS
Temperatura de Operare -55°C ~ 125°C Tipul de montare Surface Mount
Înălţime 0.057" (1.45mm) Funcţie -
Frecvență Stabilitate (Total) ±20ppm Frecvență Stabilitate ±20ppm
descriere detaliata XO (Standard) LVCMOS 115.2MHz ~ 137MHz Programmable Oscillator 2.5V SC-74A, SOT-753 Curent - aprovizionare (Max) 8mA
Rezonator de bază MEMS Interval de frecvență disponibil 115.2MHz ~ 137MHz