SIT2024BEUS-28N
SiTimeSiTime
SIT2024BEUS-28N Image
Imaginea poate fi reprezentată. Vedeți specificațiile pentru detalii despre produs.
Prezentarea produsului
Număr parc: SIT2024BEUS-28N
Producator / Marca: SiTime
Descrierea produsului OSC PROG LVCMOS 2.8V 20PPM SMD
Foi de date: 1.SIT2024BEUS-28N.pdf2.SIT2024BEUS-28N.pdf3.SIT2024BEUS-28N.pdf
Preț de referință (în dolari SUA)
1 pcs
10 pcs
50 pcs
100 pcs
500 pcs
1000 pcs
2500 pcs
  • Mesaj
Specificațiile SIT2024BEUS-28N
Număr parc SIT2024BEUS-28N Producător SiTime
Descriere OSC PROG LVCMOS 2.8V 20PPM SMD Condiții libere de stare / stare RoHS Plumb fără RoHS / RoHS
Tensiune - Aprovizionare 2.8V Tip XO (Standard)
Spread Spectrum Bandwidth - Dimensiune / Dimensiune 0.114" L x 0.063" W (2.90mm x 1.60mm)
Serie SiT2024B Evaluări AEC-Q100
Tip programabil Programmed by Digi-Key (Enter your frequency in Web Order Notes) ambalare Bulk
Pachet / Caz SC-74A, SOT-753 producție LVCMOS
Temperatura de Operare -40°C ~ 105°C Tipul de montare Surface Mount
Înălţime 0.057" (1.45mm) Funcţie -
Frecvență Stabilitate (Total) ±20ppm Frecvență Stabilitate ±20ppm
descriere detaliata XO (Standard) LVCMOS 1MHz ~ 110MHz Programmable Oscillator 2.8V SC-74A, SOT-753 Curent - aprovizionare (Max) 4.8mA
Rezonator de bază MEMS Interval de frecvență disponibil 1MHz ~ 110MHz