SIT2024BA-S2-33E-3.000000E
SiTimeSiTime
SIT2024BA-S2-33E-3.000000E Image
Imaginea poate fi reprezentată. Vedeți specificațiile pentru detalii despre produs.
Prezentarea produsului
Număr parc: SIT2024BA-S2-33E-3.000000E
Producator / Marca: SiTime
Descrierea produsului OSC MEMS 3.0000MHZ LVCMOS SMD
Foi de date: 1.SIT2024BA-S2-33E-3.000000E.pdf2.SIT2024BA-S2-33E-3.000000E.pdf
Preț de referință (în dolari SUA)
1000 pcs
  • Mesaj
Specificațiile SIT2024BA-S2-33E-3.000000E
Număr parc SIT2024BA-S2-33E-3.000000E Producător SiTime
Descriere OSC MEMS 3.0000MHZ LVCMOS SMD Condiții libere de stare / stare RoHS Plumb fără RoHS / RoHS
Tensiune - Aprovizionare 3.3V Tip XO (Standard)
Dimensiune / Dimensiune 0.114" L x 0.063" W (2.90mm x 1.60mm) Serie SiT2024B
Evaluări AEC-Q100 ambalare Tape & Reel (TR)
Pachet / Caz SC-74A, SOT-753 producție LVCMOS
Temperatura de Operare -40°C ~ 125°C Tipul de montare Surface Mount
Înălțime - așezată (Max) 0.057" (1.45mm) Funcţie Enable/Disable
Frecvență Stabilitate ±25ppm Frecvență 3MHz
descriere detaliata 3MHz XO (Standard) LVCMOS Oscillator 3.3V Enable/Disable SC-74A, SOT-753 Curent - aprovizionare (Max) 4.8mA