SIT2024AM-S2-18E-20.000000D
SiTimeSiTime
SIT2024AM-S2-18E-20.000000D Image
Imaginea poate fi reprezentată. Vedeți specificațiile pentru detalii despre produs.
Prezentarea produsului
Număr parc: SIT2024AM-S2-18E-20.000000D
Producator / Marca: SiTime
Descrierea produsului OSC MEMS 20.0000MHZ LVCMOS SMD
Foi de date: 1.SIT2024AM-S2-18E-20.000000D.pdf2.SIT2024AM-S2-18E-20.000000D.pdf
Preț de referință (în dolari SUA)
3000 pcs
  • Mesaj
Specificațiile SIT2024AM-S2-18E-20.000000D
Număr parc SIT2024AM-S2-18E-20.000000D Producător SiTime
Descriere OSC MEMS 20.0000MHZ LVCMOS SMD Condiții libere de stare / stare RoHS Plumb fără RoHS / RoHS
Tensiune - Aprovizionare 1.8V Tip XO (Standard)
Dimensiune / Dimensiune 0.114" L x 0.064" W (2.90mm x 1.63mm) Serie SiT2024
Evaluări AEC-Q100 ambalare Tape & Reel (TR)
Pachet / Caz SC-74A, SOT-753 producție LVCMOS
Temperatura de Operare -55°C ~ 125°C Tipul de montare Surface Mount
Înălțime - așezată (Max) 0.057" (1.45mm) Funcţie Enable/Disable
Frecvență Stabilitate ±25ppm Frecvență 20MHz
descriere detaliata 20MHz XO (Standard) LVCMOS Oscillator 1.8V Enable/Disable SC-74A, SOT-753 Curent - aprovizionare (Max) 4.5mA