SIT2001BC-S2-33E-12.000000G
SiTimeSiTime
SIT2001BC-S2-33E-12.000000G Image
Imaginea poate fi reprezentată. Vedeți specificațiile pentru detalii despre produs.
Prezentarea produsului
Număr parc: SIT2001BC-S2-33E-12.000000G
Producator / Marca: SiTime
Descrierea produsului OSC MEMS 12.0000MHZ H/LVCMOS SMD
Foi de date: SIT2001BC-S2-33E-12.000000G.pdf
Preț de referință (în dolari SUA)
250 pcs
  • Mesaj
Specificațiile SIT2001BC-S2-33E-12.000000G
Număr parc SIT2001BC-S2-33E-12.000000G Producător SiTime
Descriere OSC MEMS 12.0000MHZ H/LVCMOS SMD Condiții libere de stare / stare RoHS Plumb fără RoHS / RoHS
cantitate valabila 130366 pcs Fișa cu date SIT2001BC-S2-33E-12.000000G.pdf
Tensiune - Aprovizionare 3.3V Tip XO (Standard)
Dimensiune / Dimensiune 0.114" L x 0.064" W (2.90mm x 1.63mm) Serie SiT2001B
Evaluări - ambalare Tape & Reel (TR)
Pachet / Caz SC-74A, SOT-753 producție HCMOS, LVCMOS
Alte nume 1473-1329-2 Temperatura de Operare -20°C ~ 70°C
Tipul de montare Surface Mount Nivelul de sensibilitate la umiditate (MSL) 1 (Unlimited)
Condiții de stare fără plumb / stare RoHS Lead free / RoHS Compliant Înălțime - așezată (Max) 0.057" (1.45mm)
Funcţie Enable/Disable Frecvență Stabilitate ±25ppm
Frecvență 12MHz descriere detaliata 12MHz XO (Standard) HCMOS, LVCMOS Oscillator 3.3V Enable/Disable SC-74A, SOT-753
Curent - aprovizionare (Max) 4.5mA Curent - furnizare (dezactivare) (Max) 4.3mA