SIT1630AI-H4-DCC-32.768D
SiTimeSiTime
SIT1630AI-H4-DCC-32.768D Image
Imaginea poate fi reprezentată. Vedeți specificațiile pentru detalii despre produs.
Prezentarea produsului
Număr parc: SIT1630AI-H4-DCC-32.768D
Producator / Marca: SiTime
Descrierea produsului OSC MEMS 32.7680KHZ LVCMOS SMD
Foi de date: SIT1630AI-H4-DCC-32.768D.pdf
Preț de referință (în dolari SUA)
3000 pcs
6000 pcs
  • Mesaj
Specificațiile SIT1630AI-H4-DCC-32.768D
Număr parc SIT1630AI-H4-DCC-32.768D Producător SiTime
Descriere OSC MEMS 32.7680KHZ LVCMOS SMD Condiții libere de stare / stare RoHS Plumb fără RoHS / RoHS
cantitate valabila 76440 pcs Fișa cu date SIT1630AI-H4-DCC-32.768D.pdf
Tensiune - Aprovizionare 1.5 V ~ 3.63 V Tip XO (Standard)
Dimensiune / Dimensiune 0.079" L x 0.047" W (2.00mm x 1.20mm) Serie SiT1630
Evaluări - ambalare Tape & Reel (TR)
Pachet / Caz 4-SMD, No Lead producție LVCMOS
Alte nume SIT1630AI-H4-DCC-32.768D-ND
SIT1630AI-H4-DCC-32.768DTR
Temperatura de Operare -40°C ~ 85°C
Tipul de montare Surface Mount Nivelul de sensibilitate la umiditate (MSL) 1 (Unlimited)
Condiții de stare fără plumb / stare RoHS Lead free / RoHS Compliant Înălțime - așezată (Max) 0.024" (0.60mm)
Funcţie - Frecvență Stabilitate ±100ppm
Frecvență 32.768kHz descriere detaliata 32.768kHz XO (Standard) LVCMOS Oscillator 1.5 V ~ 3.63 V 4-SMD, No Lead