SIT1618BEE8-18E
SiTimeSiTime
SiTime
Imaginea poate fi reprezentată. Vedeți specificațiile pentru detalii despre produs.
Prezentarea produsului
Număr parc: SIT1618BEE8-18E
Producator / Marca: SiTime
Descrierea produsului OSC MEMS
Foi de date: 1.SIT1618BEE8-18E.pdf2.SIT1618BEE8-18E.pdf
Preț de referință (în dolari SUA)
1 pcs
  • Mesaj
Specificațiile SIT1618BEE8-18E
Număr parc SIT1618BEE8-18E Producător SiTime
Descriere OSC MEMS Condiții libere de stare / stare RoHS Plumb fără RoHS / RoHS
cantitate valabila 7386 pcs Fișa cu date 1.SIT1618BEE8-18E.pdf2.SIT1618BEE8-18E.pdf
Tensiune - Aprovizionare 1.8V Tip XO (Standard)
Spread Spectrum Bandwidth - Dimensiune / Dimensiune 0.276" L x 0.197" W (7.00mm x 5.00mm)
Serie SiT1618B Evaluări -
producție LVCMOS, LVTTL Temperatura de Operare -40°C ~ 105°C
Tipul de montare Surface Mount Nivelul de sensibilitate la umiditate (MSL) 1 (Unlimited)
Condiții de stare fără plumb / stare RoHS Lead free / RoHS Compliant Înălţime 0.035" (0.90mm)
Funcţie Enable/Disable Frecvență Stabilitate (Total) -
Frecvență Stabilitate ±20ppm, ±25ppm, ±30ppm, ±50ppm descriere detaliata XO (Standard) LVCMOS, LVTTL 7.3728MHz ~ 48MHz Programmable Oscillator 1.8V Enable/Disable 4-SMD, No Lead
Curent - aprovizionare (Max) 4.5mA Curent - furnizare (dezactivare) (Max) 4.3mA
Rezonator de bază MEMS Interval de frecvență disponibil 7.3728MHz ~ 48MHz