SIT1618BEE1-28N
SiTimeSiTime
SiTime
Imaginea poate fi reprezentată. Vedeți specificațiile pentru detalii despre produs.
Prezentarea produsului
Număr parc: SIT1618BEE1-28N
Producator / Marca: SiTime
Descrierea produsului OSC MEMS
Foi de date: 1.SIT1618BEE1-28N.pdf2.SIT1618BEE1-28N.pdf
Preț de referință (în dolari SUA)
1 pcs
  • Mesaj
Specificațiile SIT1618BEE1-28N
Număr parc SIT1618BEE1-28N Producător SiTime
Descriere OSC MEMS Condiții libere de stare / stare RoHS Plumb fără RoHS / RoHS
cantitate valabila 8674 pcs Fișa cu date 1.SIT1618BEE1-28N.pdf2.SIT1618BEE1-28N.pdf
Tensiune - Aprovizionare 2.8V Tip XO (Standard)
Spread Spectrum Bandwidth - Dimensiune / Dimensiune 0.098" L x 0.079" W (2.50mm x 2.00mm)
Serie SiT1618B Evaluări -
producție LVCMOS, LVTTL Temperatura de Operare -40°C ~ 105°C
Tipul de montare Surface Mount Nivelul de sensibilitate la umiditate (MSL) 1 (Unlimited)
Condiții de stare fără plumb / stare RoHS Lead free / RoHS Compliant Înălţime 0.030" (0.76mm)
Funcţie - Frecvență Stabilitate (Total) -
Frecvență Stabilitate ±20ppm, ±25ppm, ±30ppm, ±50ppm descriere detaliata XO (Standard) LVCMOS, LVTTL 7.3728MHz ~ 48MHz Programmable Oscillator 2.8V 4-SMD, No Lead
Curent - aprovizionare (Max) 4.7mA Rezonator de bază MEMS
Interval de frecvență disponibil 7.3728MHz ~ 48MHz