SIT1618BE-11-18E-48.000000D
SiTimeSiTime
SIT1618BE-11-18E-48.000000D Image
Imaginea poate fi reprezentată. Vedeți specificațiile pentru detalii despre produs.
Prezentarea produsului
Număr parc: SIT1618BE-11-18E-48.000000D
Producator / Marca: SiTime
Descrierea produsului OSC MEMS 48.0000MHZ LVCMOS LVTTL
Foi de date: SIT1618BE-11-18E-48.000000D.pdf
Preț de referință (în dolari SUA)
3000 pcs
  • Mesaj
Specificațiile SIT1618BE-11-18E-48.000000D
Număr parc SIT1618BE-11-18E-48.000000D Producător SiTime
Descriere OSC MEMS 48.0000MHZ LVCMOS LVTTL Condiții libere de stare / stare RoHS Plumb fără RoHS / RoHS
cantitate valabila 140832 pcs Fișa cu date SIT1618BE-11-18E-48.000000D.pdf
Tensiune - Aprovizionare 1.8V Tip XO (Standard)
Dimensiune / Dimensiune 0.098" L x 0.079" W (2.50mm x 2.00mm) Serie SiT1618
Evaluări - ambalare Tape & Reel (TR)
Pachet / Caz 4-SMD, No Lead producție LVCMOS, LVTTL
Alte nume SIT1618BE-11-18E-48.0000000D
SIT1618BE-11-18E-48.0000000D-ND
Temperatura de Operare -40°C ~ 105°C
Tipul de montare Surface Mount Nivelul de sensibilitate la umiditate (MSL) 1 (Unlimited)
Condiții de stare fără plumb / stare RoHS Lead free / RoHS Compliant Înălțime - așezată (Max) 0.032" (0.80mm)
Funcţie Enable/Disable Frecvență Stabilitate ±20ppm
Frecvență 48MHz descriere detaliata 48MHz XO (Standard) LVCMOS, LVTTL Oscillator 1.8V Enable/Disable 4-SMD, No Lead
Curent - aprovizionare (Max) 4.5mA Curent - furnizare (dezactivare) (Max) 4.3mA