SIT1618BA-22-30S-25.000000D
SiTimeSiTime
SIT1618BA-22-30S-25.000000D Image
Imaginea poate fi reprezentată. Vedeți specificațiile pentru detalii despre produs.
Prezentarea produsului
Număr parc: SIT1618BA-22-30S-25.000000D
Producator / Marca: SiTime
Descrierea produsului OSC MEMS 25.0000MHZ LVCMOS LVTTL
Foi de date: SIT1618BA-22-30S-25.000000D.pdf
Preț de referință (în dolari SUA)
3000 pcs
  • Mesaj
Specificațiile SIT1618BA-22-30S-25.000000D
Număr parc SIT1618BA-22-30S-25.000000D Producător SiTime
Descriere OSC MEMS 25.0000MHZ LVCMOS LVTTL Condiții libere de stare / stare RoHS Plumb fără RoHS / RoHS
cantitate valabila 80762 pcs Fișa cu date SIT1618BA-22-30S-25.000000D.pdf
Tensiune - Aprovizionare 3V Tip XO (Standard)
Dimensiune / Dimensiune 0.126" L x 0.098" W (3.20mm x 2.50mm) Serie SiT1618
Evaluări - ambalare Tape & Reel (TR)
Pachet / Caz 4-SMD, No Lead producție LVCMOS, LVTTL
Temperatura de Operare -40°C ~ 125°C Tipul de montare Surface Mount
Înălțime - așezată (Max) 0.032" (0.80mm) Funcţie Standby (Power Down)
Frecvență Stabilitate ±25ppm Frecvență 25MHz
descriere detaliata 25MHz XO (Standard) LVCMOS, LVTTL Oscillator 3V Standby (Power Down) 4-SMD, No Lead Curent - aprovizionare (Max) 4.7mA