SIT1618AET2-25N
Prezentarea produsului
Număr parc: SIT1618AET2-25N
Producator / Marca: SiTime
Descrierea produsului OSC MEMS
Foi de date: 1.SIT1618AET2-25N.pdf2.SIT1618AET2-25N.pdf
  • Mesaj
Specificațiile SIT1618AET2-25N
Număr parc SIT1618AET2-25N Producător SiTime
Descriere OSC MEMS Condiții libere de stare / stare RoHS Plumb fără RoHS / RoHS
cantitate valabila 8563 pcs Fișa cu date 1.SIT1618AET2-25N.pdf2.SIT1618AET2-25N.pdf
Tensiune - Aprovizionare 2.5V Tip XO (Standard)
Spread Spectrum Bandwidth - Dimensiune / Dimensiune 0.126" L x 0.098" W (3.20mm x 2.50mm)
Serie SiT1618 Evaluări -
producție LVCMOS, LVTTL Temperatura de Operare -40°C ~ 105°C
Tipul de montare Surface Mount Nivelul de sensibilitate la umiditate (MSL) 1 (Unlimited)
Condiții de stare fără plumb / stare RoHS Lead free / RoHS Compliant Înălţime 0.030" (0.76mm)
Funcţie - Frecvență Stabilitate (Total) -
Frecvență Stabilitate ±20ppm, ±25ppm, ±30ppm, ±50ppm descriere detaliata XO (Standard) LVCMOS, LVTTL 7.3728MHz ~ 48MHz Programmable Oscillator 2.5V 4-SMD, No Lead
Curent - aprovizionare (Max) 4.2mA Rezonator de bază MEMS
Interval de frecvență disponibil 7.3728MHz ~ 48MHz