SIT1618AAR7-18E
Prezentarea produsului
Număr parc: SIT1618AAR7-18E
Producator / Marca: SiTime
Descrierea produsului OSC MEMS
Foi de date: 1.SIT1618AAR7-18E.pdf2.SIT1618AAR7-18E.pdf
  • Mesaj
Specificațiile SIT1618AAR7-18E
Număr parc SIT1618AAR7-18E Producător SiTime
Descriere OSC MEMS Condiții libere de stare / stare RoHS Plumb fără RoHS / RoHS
cantitate valabila 8775 pcs Fișa cu date 1.SIT1618AAR7-18E.pdf2.SIT1618AAR7-18E.pdf
Tensiune - Aprovizionare 1.8V Tip XO (Standard)
Spread Spectrum Bandwidth - Dimensiune / Dimensiune 0.079" L x 0.063" W (2.00mm x 1.60mm)
Serie SiT1618 Evaluări -
producție LVCMOS, LVTTL Temperatura de Operare -40°C ~ 125°C
Tipul de montare Surface Mount Nivelul de sensibilitate la umiditate (MSL) 1 (Unlimited)
Condiții de stare fără plumb / stare RoHS Lead free / RoHS Compliant Înălţime 0.030" (0.76mm)
Funcţie Enable/Disable Frecvență Stabilitate (Total) -
Frecvență Stabilitate ±20ppm, ±25ppm, ±30ppm, ±50ppm descriere detaliata XO (Standard) LVCMOS, LVTTL 7.3728MHz ~ 48MHz Programmable Oscillator 1.8V Enable/Disable 4-SMD, No Lead
Curent - aprovizionare (Max) 4mA Curent - furnizare (dezactivare) (Max) 3.8mA
Rezonator de bază MEMS Interval de frecvență disponibil 7.3728MHz ~ 48MHz