SIT1618AAA72-33S-16.000000E
SiTimeSiTime
SIT1618AAA72-33S-16.000000E Image
Imaginea poate fi reprezentată. Vedeți specificațiile pentru detalii despre produs.
Prezentarea produsului
Număr parc: SIT1618AAA72-33S-16.000000E
Producator / Marca: SiTime
Descrierea produsului OSC MEMS 16.0000MHZ LVCMOS LVTTL
Foi de date: SIT1618AAA72-33S-16.000000E.pdf
Preț de referință (în dolari SUA)
1000 pcs
  • Mesaj
Specificațiile SIT1618AAA72-33S-16.000000E
Număr parc SIT1618AAA72-33S-16.000000E Producător SiTime
Descriere OSC MEMS 16.0000MHZ LVCMOS LVTTL Condiții libere de stare / stare RoHS Plumb fără RoHS / RoHS
cantitate valabila 86788 pcs Fișa cu date SIT1618AAA72-33S-16.000000E.pdf
Tensiune - Aprovizionare 3.3V Tip XO (Standard)
Dimensiune / Dimensiune 0.079" L x 0.063" W (2.00mm x 1.60mm) Serie SiT1618
Evaluări - ambalare Tape & Reel (TR)
Pachet / Caz 4-SMD, No Lead producție LVCMOS, LVTTL
Alte nume SIT1618AAA72-33S-16.0000E
SIT1618AAA72-33S-16.0000E-ND
Temperatura de Operare -40°C ~ 125°C
Tipul de montare Surface Mount Nivelul de sensibilitate la umiditate (MSL) 1 (Unlimited)
Condiții de stare fără plumb / stare RoHS Lead free / RoHS Compliant Înălțime - așezată (Max) 0.032" (0.80mm)
Funcţie Standby (Power Down) Frecvență Stabilitate ±25ppm
Frecvență 16MHz descriere detaliata 16MHz XO (Standard) LVCMOS, LVTTL Oscillator 3.3V Standby (Power Down) 4-SMD, No Lead
Curent - aprovizionare (Max) 4.7mA Curent - furnizare (dezactivare) (Max) 8.5µA